SD3814-151-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD3814-151-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SD3814-151-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 150UH 191MA 4.359 OHM
Dataark: 1.SD3814-151-R.pdf2.SD3814-151-R.pdf
  • Besked
Specifikationer for SD3814-151-R
Varenummer SD3814-151-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 150UH 191MA 4.359 OHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3424 pcs Datablad 1.SD3814-151-R.pdf2.SD3814-151-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±15%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale - Core Ferrite
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Induktansfrekvens - Test 100kHz
selvinduktion 150µH Højde - Siddende (Max) 0.055" (1.40mm)
Frekvens - Selvresonans - Detaljeret beskrivelse 150µH Shielded Wirewound Inductor 191mA 4.359 Ohm Nonstandard
DC-modstand (DCR) 4.359 Ohm Nuværende vurdering 191mA
Nuværende - Mætning 219mA