SD3814-2R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD3814-2R2-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SD3814-2R2-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 2.2UH 1.43A 77 MOHM
Dataark: 1.SD3814-2R2-R.pdf2.SD3814-2R2-R.pdf
  • Besked
Specifikationer for SD3814-2R2-R
Varenummer SD3814-2R2-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 2.2UH 1.43A 77 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4356 pcs Datablad 1.SD3814-2R2-R.pdf2.SD3814-2R2-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±15%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale - Core Ferrite
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Induktansfrekvens - Test 100kHz
selvinduktion 2.2µH Højde - Siddende (Max) 0.055" (1.40mm)
Frekvens - Selvresonans - Detaljeret beskrivelse 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 1.43A 77 mOhm Nonstandard
DC-modstand (DCR) 77 mOhm Nuværende vurdering 1.43A
Nuværende - Mætning 1.9A