SD6020-2R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SD6020-2R2-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 1.99UH 4.2A 36 MOHM
Dataark: SD6020-2R2-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2600 pcs
  • Besked
Specifikationer for SD6020-2R2-R
Varenummer SD6020-2R2-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 1.99UH 4.2A 36 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 94223 pcs Datablad SD6020-2R2-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±30%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Afskærmning Shielded Serie SD6020
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale - Core Ferrite
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Induktansfrekvens - Test 100kHz
selvinduktion 1.99µH Højde - Siddende (Max) 0.079" (2.00mm)
Frekvens - Selvresonans - Detaljeret beskrivelse 1.99µH Shielded Wirewound Inductor 4.2A 36 mOhm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 36 mOhm Max Nuværende vurdering 4.2A
Nuværende - Mætning 2.2A