SDQ25-100-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SDQ25-100-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SDQ25-100-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse INDUCT ARRAY 2 COIL 9.8UH SMD
Dataark: SDQ25-100-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for SDQ25-100-R
Varenummer SDQ25-100-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse INDUCT ARRAY 2 COIL 9.8UH SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 26628 pcs Datablad SDQ25-100-R.pdf
Tolerance ±20% Størrelse / Dimension 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Afskærmning Shielded Serie SDQ
Vurderinger - Emballage Original-Reel®
Pakke / tilfælde Nonstandard Andre navne 513-1804-6
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C Antal coils 2
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Induktans - Tilsluttet i serie 39.2µH
Induktans - Tilsluttet parallelt 9.8µH Højde 0.098" (2.50mm)
Detaljeret beskrivelse Shielded 2 Coil Inductor Array 39.2µH Inductance - Connected in Series 9.8µH Inductance - Connected in Parallel 106.8 mOhm DC Resistance (DCR) - Parallel 1.53A Nonstandard DC-resistens (DCR) - Serie 427.3 mOhm
DC-modstand (DCR) - Parallel 106.8 mOhm Nuværende Saturation - Series 643mA
Nuværende Saturation - Parallel 1.29A Nuværende vurdering - Serie 765mA
Nuværende vurdering - Parallel 1.53A