SDQ25-150-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SDQ25-150-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SDQ25-150-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse INDUCT ARRAY 2 COIL 14.79UH SMD
Dataark: SDQ25-150-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for SDQ25-150-R
Varenummer SDQ25-150-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse INDUCT ARRAY 2 COIL 14.79UH SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 24800 pcs Datablad SDQ25-150-R.pdf
Tolerance ±20% Størrelse / Dimension 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Afskærmning Shielded Serie SDQ
Vurderinger - Emballage Cut Tape (CT)
Pakke / tilfælde Nonstandard Andre navne 513-1831-1
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C Antal coils 2
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Induktans - Tilsluttet i serie 59.17µH
Induktans - Tilsluttet parallelt 14.79µH Højde 0.098" (2.50mm)
Detaljeret beskrivelse Shielded 2 Coil Inductor Array 59.17µH Inductance - Connected in Series 14.79µH Inductance - Connected in Parallel 163.2 mOhm DC Resistance (DCR) - Parallel 1.24A Nonstandard DC-resistens (DCR) - Serie 652.6 mOhm
DC-modstand (DCR) - Parallel 163.2 mOhm Nuværende Saturation - Series 523mA
Nuværende Saturation - Parallel 1.05A Nuværende vurdering - Serie 619mA
Nuværende vurdering - Parallel 1.24A