SDQ25-221-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SDQ25-221-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SDQ25-221-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse INDUCT ARRAY 2 COIL 223.1UH SMD
Dataark: SDQ25-221-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2900 pcs
  • Besked
Specifikationer for SDQ25-221-R
Varenummer SDQ25-221-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse INDUCT ARRAY 2 COIL 223.1UH SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 60027 pcs Datablad SDQ25-221-R.pdf
Tolerance ±20% Størrelse / Dimension 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Afskærmning Shielded Serie SDQ
Vurderinger - Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Nonstandard Driftstemperatur -40°C ~ 125°C
Antal coils 2 Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktans - Tilsluttet i serie 892.4µH Induktans - Tilsluttet parallelt 223.1µH
Højde 0.098" (2.50mm) Detaljeret beskrivelse Shielded 2 Coil Inductor Array 892.4µH Inductance - Connected in Series 223.1µH Inductance - Connected in Parallel 2.36 Ohm DC Resistance (DCR) - Parallel 326mA Nonstandard
DC-resistens (DCR) - Serie 9.42 Ohm DC-modstand (DCR) - Parallel 2.36 Ohm
Nuværende Saturation - Series 135mA Nuværende Saturation - Parallel 269mA
Nuværende vurdering - Serie 163mA Nuværende vurdering - Parallel 326mA