SDQ25-471-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SDQ25-471-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SDQ25-471-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse INDUCT ARRAY 2 COIL 472.4UH SMD
Dataark: SDQ25-471-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2900 pcs
  • Besked
Specifikationer for SDQ25-471-R
Varenummer SDQ25-471-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse INDUCT ARRAY 2 COIL 472.4UH SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 50540 pcs Datablad SDQ25-471-R.pdf
Tolerance ±20% Størrelse / Dimension 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Afskærmning Shielded Serie SDQ
Vurderinger - Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Nonstandard Driftstemperatur -40°C ~ 125°C
Antal coils 2 Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktans - Tilsluttet i serie 1.8mH Induktans - Tilsluttet parallelt 472.4µH
Højde 0.098" (2.50mm) Detaljeret beskrivelse Shielded 2 Coil Inductor Array 1.8mH Inductance - Connected in Series 472.4µH Inductance - Connected in Parallel 4.25 Ohm DC Resistance (DCR) - Parallel 243mA Nonstandard
DC-resistens (DCR) - Serie 16.99 Ohm DC-modstand (DCR) - Parallel 4.25 Ohm
Nuværende Saturation - Series 93mA Nuværende Saturation - Parallel 185mA
Nuværende vurdering - Serie 121mA Nuværende vurdering - Parallel 243mA