SDQ25-680-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SDQ25-680-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SDQ25-680-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse INDUCT ARRAY 2 COIL 69.19UH SMD
Dataark: SDQ25-680-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2900 pcs
  • Besked
Specifikationer for SDQ25-680-R
Varenummer SDQ25-680-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse INDUCT ARRAY 2 COIL 69.19UH SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 55561 pcs Datablad SDQ25-680-R.pdf
Tolerance ±20% Størrelse / Dimension 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Afskærmning Shielded Serie SDQ
Vurderinger - Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Nonstandard Andre navne 513-1595-2
SDQ25-680-R-ND
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C Antal coils 2
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Induktans - Tilsluttet i serie 276.8µH
Induktans - Tilsluttet parallelt 69.19µH Højde 0.098" (2.50mm)
Detaljeret beskrivelse Shielded 2 Coil Inductor Array 276.8µH Inductance - Connected in Series 69.19µH Inductance - Connected in Parallel 686.5 mOhm DC Resistance (DCR) - Parallel 603mA Nonstandard DC-resistens (DCR) - Serie 2.75 Ohm
DC-modstand (DCR) - Parallel 686.5 mOhm Nuværende Saturation - Series 242mA
Nuværende Saturation - Parallel 484mA Nuværende vurdering - Serie 302mA
Nuværende vurdering - Parallel 603mA