UP1B-100-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
UP1B-100-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: UP1B-100-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 10UH 1.5A 110.7 MOHM
Dataark: UP1B-100-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
900 pcs
1800 pcs
2700 pcs
  • Besked
Specifikationer for UP1B-100-R
Varenummer UP1B-100-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 10UH 1.5A 110.7 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 153740 pcs Datablad UP1B-100-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.350" L x 0.240" W (8.89mm x 6.10mm)
Afskærmning Unshielded Serie UNI-PAC™
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 513-1180-2
UP1B-100
UP1B-100-ND
UP1B100R
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 10µH
Højde - Siddende (Max) 0.197" (5.00mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 10µH Unshielded Wirewound Inductor 1.5A 110.7 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 110.7 mOhm Max
Nuværende vurdering 1.5A Nuværende - Mætning 1.9A
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
UP1B-150-R
UP1B-150-R
producenter: Bussmann (Eaton)
Beskrivelse: FIXED IND 15UH 1.2A 174.7 MOHM
På lager: 62909 pcs
Hent: UP1B-150-R.pdf
RFQ
UP1005
UP1005
producenter: Bantam Tools
Beskrivelse: FINE DUST COLLECTION SYSTEM
På lager: 435 pcs
Hent: UP1005.pdf
RFQ
UP1-UZZZ-FSG
UP1-UZZZ-FSG
producenter: Vicor
Beskrivelse: AC/DC CONVERTER 28V 1200W
På lager: 4987 pcs
Hent: UP1-UZZZ-FSG.pdf
UP1B-101-R
UP1B-101-R
producenter: Bussmann (Eaton)
Beskrivelse: FIXED IND 100UH 470MA 1.11 OHM
Hent: UP1B-101-R.pdf
UP1B-151
UP1B-151
Beskrivelse: FIXED IND 150UH 400MA 1.61 OHM