UP1B-150-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
UP1B-150-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: UP1B-150-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 15UH 1.2A 174.7 MOHM
Dataark: UP1B-150-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for UP1B-150-R
Varenummer UP1B-150-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 15UH 1.2A 174.7 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 62909 pcs Datablad UP1B-150-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.350" L x 0.240" W (8.89mm x 6.10mm)
Afskærmning Unshielded Serie UNI-PAC™
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Cut Tape (CT) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 513-1228-1 Driftstemperatur -40°C ~ 85°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 15µH
Højde - Siddende (Max) 0.197" (5.00mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 15µH Unshielded Wirewound Inductor 1.2A 174.7 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 174.7 mOhm Max
Nuværende vurdering 1.2A Nuværende - Mætning 1.5A
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
UP1B-1R0-R
UP1B-1R0-R
producenter: Bussmann (Eaton)
Beskrivelse: FIXED IND 1UH 4.4A 17.7 MOHM SMD