UP1B-470-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
UP1B-470-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: UP1B-470-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 47UH 720MA 474 MOHM
Dataark: UP1B-470-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
900 pcs
1800 pcs
2700 pcs
  • Besked
Specifikationer for UP1B-470-R
Varenummer UP1B-470-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 47UH 720MA 474 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 148829 pcs Datablad UP1B-470-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.350" L x 0.240" W (8.89mm x 6.10mm)
Afskærmning Unshielded Serie UNI-PAC™
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 513-1073-2
UP1B-470
UP1B-470-ND
UP1B470R
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 47µH
Højde - Siddende (Max) 0.197" (5.00mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 47µH Unshielded Wirewound Inductor 720mA 474 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 474 mOhm Max
Nuværende vurdering 720mA Nuværende - Mætning 870mA