UP1B-4R7-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
UP1B-4R7-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: UP1B-4R7-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 4.7UH 2.2A 54.4 MOHM
Dataark: UP1B-4R7-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for UP1B-4R7-R
Varenummer UP1B-4R7-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 4.7UH 2.2A 54.4 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 67453 pcs Datablad UP1B-4R7-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.350" L x 0.240" W (8.89mm x 6.10mm)
Afskærmning Unshielded Serie UNI-PAC™
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Original-Reel® Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 513-1182-6 Driftstemperatur -40°C ~ 85°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 4.7µH
Højde - Siddende (Max) 0.197" (5.00mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 4.7µH Unshielded Wirewound Inductor 2.2A 54.4 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 54.4 mOhm Max
Nuværende vurdering 2.2A Nuværende - Mætning 2.6A