UP2.8B-470-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: UP2.8B-470-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 47UH 1A 340 MOHM SMD
Dataark: UP2.8B-470-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1750 pcs
  • Besked
Specifikationer for UP2.8B-470-R
Varenummer UP2.8B-470-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 47UH 1A 340 MOHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 79679 pcs Datablad UP2.8B-470-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.508" L x 0.370" W (12.90mm x 9.40mm)
Afskærmning Unshielded Serie UNI-PAC™ 2.8
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne UP2-8B-470-R
UP2.8B-470
UP2.8B-470-ND
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 47µH
Højde - Siddende (Max) 0.110" (2.80mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 47µH Unshielded Wirewound Inductor 1A 340 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 340 mOhm Max
Nuværende vurdering 1A Nuværende - Mætning 1.2A