UP2B-1R5-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
UP2B-1R5-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: UP2B-1R5-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 1.5UH 8.3A 8.1 MOHM
Dataark: UP2B-1R5-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
550 pcs
  • Besked
Specifikationer for UP2B-1R5-R
Varenummer UP2B-1R5-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 1.5UH 8.3A 8.1 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 90046 pcs Datablad UP2B-1R5-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.550" L x 0.410" W (13.97mm x 10.41mm)
Afskærmning Unshielded Serie UNI-PAC™
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne UP2B-1R5
UP2B-1R5-ND
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 1.5µH
Højde - Siddende (Max) 0.236" (6.00mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 1.5µH Unshielded Wirewound Inductor 8.3A 8.1 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 8.1 mOhm Max
Nuværende vurdering 8.3A Nuværende - Mætning 7.9A