UP2C-151-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
UP2C-151-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: UP2C-151-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 150UH 1.04A 351.4 MOHM
Dataark: UP2C-151-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
900 pcs
  • Besked
Specifikationer for UP2C-151-R
Varenummer UP2C-151-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 150UH 1.04A 351.4 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 95625 pcs Datablad UP2C-151-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.508" L x 0.370" W (12.90mm x 9.40mm)
Afskærmning Unshielded Serie UNI-PAC™ 2C
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 283-4229-2
UP2C-151
UP2C-151-ND
UP2C-151-R-ND
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 150µH
Højde - Siddende (Max) 0.205" (5.20mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 150µH Unshielded Wirewound Inductor 1.04A 351.4 mOhm Nonstandard DC-modstand (DCR) 351.4 mOhm
Nuværende vurdering 1.04A Nuværende - Mætning 1.02A