UP2C-2R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
UP2C-2R2-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: UP2C-2R2-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 2.2UH 7.5A 6.6 MOHM
Dataark: UP2C-2R2-R.pdf
  • Besked
Specifikationer for UP2C-2R2-R
Varenummer UP2C-2R2-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 2.2UH 7.5A 6.6 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4614 pcs Datablad UP2C-2R2-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.508" L x 0.370" W (12.90mm x 9.40mm)
Afskærmning Unshielded Serie UNI-PAC™ 2C
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne UP2C-2R2
UP2C-2R2-ND
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 2.2µH
Højde - Siddende (Max) 0.205" (5.20mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 7.5A 6.6 mOhm Nonstandard DC-modstand (DCR) 6.6 mOhm
Nuværende vurdering 7.5A Nuværende - Mætning 8.67A