VPH2-0116-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
VPH2-0116-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: VPH2-0116-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse INDUCT ARRAY 6 COIL 11.6UH SMD
Dataark: VPH2-0116-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
300 pcs
600 pcs
900 pcs
1500 pcs
  • Besked
Specifikationer for VPH2-0116-R
Varenummer VPH2-0116-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse INDUCT ARRAY 6 COIL 11.6UH SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 17892 pcs Datablad VPH2-0116-R.pdf
Tolerance - Størrelse / Dimension 0.642" L x 0.661" W (16.30mm x 16.80mm)
Afskærmning Unshielded Serie VERSA-PAC®
Vurderinger - Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 12-SMD Andre navne 513-1672-2
VPH2-0116
VPH2-0116-ND
VPH2-0116-R-ND
VPH20116R
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C Antal coils 6
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde 0.307" (7.80mm)