VPH2-1600-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
VPH2-1600-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: VPH2-1600-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse INDUCT ARRAY 6 COIL 160UH SMD
Dataark: VPH2-1600-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for VPH2-1600-R
Varenummer VPH2-1600-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse INDUCT ARRAY 6 COIL 160UH SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 12332 pcs Datablad VPH2-1600-R.pdf
Tolerance - Størrelse / Dimension 0.642" L x 0.661" W (16.30mm x 16.80mm)
Afskærmning Unshielded Serie VERSA-PAC®
Vurderinger - Emballage Cut Tape (CT)
Pakke / tilfælde 12-SMD Andre navne 283-3671-1
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C Antal coils 6
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde 0.307" (7.80mm)