210-10LPSTF
Produkt oversigt
Varenummer: 210-10LPSTF
Producent / Mærke: CTS Electronic Components
Produkt beskrivelse SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V
Dataark: 210-10LPSTF.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 210-10LPSTF
Varenummer 210-10LPSTF Fabrikant CTS Electronic Components
Beskrivelse SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 135446 pcs Datablad 210-10LPSTF.pdf
Vaskbar Yes Spændingsbedømmelse 20VDC
Afslutningsstil PC Pin Serie 210
Tonehøjde 0.100" (2.54mm), Full Emballage Tube
Andre navne 210010LPSTF
21010LPSTF
210B010LPSTF
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C
Antal positioner 10 Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Mekanisk liv -
Længde 1.058" (26.87mm) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde over bord 0.180" (4.57mm) Funktioner Epoxy Sealed Terminals, Tape Seal
Elektrisk liv 1,000 Cycles Detaljeret beskrivelse Dip Switch SPST 10 Position Through Hole Slide (Standard) Actuator 100mA 20VDC
Nuværende vurdering 100mA Kontaktmateriale Beryllium Copper
Kontakt Afslut Gold Kredsløb SPST
Kropsmateriale - Aktuator Type Slide (Standard)
Aktuator niveau Flush, Recessed
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
210-10MSFD
210-10MSFD
producenter: CTS Electronic Components
Beskrivelse: SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V
På lager: 141472 pcs
Hent: 210-10MSFD.pdf
RFQ
210-10LPSD
210-10LPSD
På lager: 163113 pcs
Hent: 210-10LPSD.pdf
RFQ
210-10LPST
210-10LPST
Hent: 210-10LPST.pdf
210-10LPSF
210-10LPSF
Hent: 210-10LPSF.pdf
210-10MSF
210-10MSF
Hent: 210-10MSF.pdf
210-10LPSTFD
210-10LPSTFD