SCD15PSR
CUI, Inc.CUI, Inc.
SCD15PSR Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SCD15PSR
Producent / Mærke: CUI, Inc.
Produkt beskrivelse SENSOR CURRENT HALL 15A AC
Dataark: SCD15PSR.pdf
  • Besked
Specifikationer for SCD15PSR
Varenummer SCD15PSR Fabrikant CUI, Inc.
Beskrivelse SENSOR CURRENT HALL 15A AC Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4839 pcs Datablad SCD15PSR.pdf
Spænding - Supply 12V Serie SCD
Sensortype Hall Effect, Open Loop Følsomhed -
Responstid 3µs Polarisering Bidirectional
Emballage Bulk Pakke / tilfælde -
Produktion Ratiometric, Voltage Andre navne 102-1068
Driftstemperatur -10°C ~ 75°C Antal kanaler 1
Monteringstype - Linearitet ±0.5%
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Frekvens 50Hz/60Hz
Til måling AC Detaljeret beskrivelse Current Sensor 15A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional
Strøm - Forsyning (Max) 25mA Nuværende - Sensing 15A
Nøjagtighed -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
SCD155K601A3Z25-F
SCD155K601A3Z25-F
producenter: Cornell Dubilier Electronics
Beskrivelse: CAP FILM 1.5UF 10% 600VDC SCREW
På lager: 5244 pcs
Hent: SCD155K601A3Z25-F.pdf
RFQ
SCD155K102A3Z25-F
SCD155K102A3Z25-F
Beskrivelse: CAP FILM 1.5UF 10% 1KVDC SCREW