SCD15PUN
CUI, Inc.CUI, Inc.
SCD15PUN Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SCD15PUN
Producent / Mærke: CUI, Inc.
Produkt beskrivelse SENSOR CURRENT HALL 15A DC
Dataark: SCD15PUN.pdf
  • Besked
Specifikationer for SCD15PUN
Varenummer SCD15PUN Fabrikant CUI, Inc.
Beskrivelse SENSOR CURRENT HALL 15A DC Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5463 pcs Datablad SCD15PUN.pdf
Spænding - Supply 5V Serie SCD
Sensortype Hall Effect, Open Loop Følsomhed -
Responstid 7µs Polarisering Unidirectional
Emballage Bulk Pakke / tilfælde -
Produktion Ratiometric, Voltage Andre navne 072-0032R
Driftstemperatur -10°C ~ 75°C Antal kanaler 1
Monteringstype - Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Linearitet ±0.5% Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Frekvens 50Hz/60Hz Til måling DC
Detaljeret beskrivelse Current Sensor 15A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Unidirectional Strøm - Forsyning (Max) 10mA
Nuværende - Sensing 15A Nøjagtighed -