CT2944-50
Cal Test ElectronicsCal Test Electronics
CT2944-50 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CT2944-50
Producent / Mærke: Cal Test Electronics
Produkt beskrivelse CONN TERMINATOR ADAPT BNC 50 OHM
Dataark: CT2944-50.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for CT2944-50
Varenummer CT2944-50 Fabrikant Cal Test Electronics
Beskrivelse CONN TERMINATOR ADAPT BNC 50 OHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2342 pcs Datablad CT2944-50.pdf
Serie - Monteringstype Free Hanging (In-Line)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Impedans 50 Ohms
Frekvens - Maks 2GHz Funktioner -
Dielektrisk materiale Polytetrafluoroethylene (PTFE) Detaljeret beskrivelse Terminator Coax Connector Adapter, Jack to Plug BNC 50 Ohms