CT2944-93
Cal Test ElectronicsCal Test Electronics
CT2944-93 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CT2944-93
Producent / Mærke: Cal Test Electronics
Produkt beskrivelse CONN TERMINATOR ADAPT BNC 93 OHM
Dataark: CT2944-93.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for CT2944-93
Varenummer CT2944-93 Fabrikant Cal Test Electronics
Beskrivelse CONN TERMINATOR ADAPT BNC 93 OHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1986 pcs Datablad CT2944-93.pdf
Serie - Monteringstype Free Hanging (In-Line)
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) Not Applicable Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Impedans 93 Ohms Frekvens - Maks 1GHz
Funktioner - Dielektrisk materiale Polytetrafluoroethylene (PTFE)
Detaljeret beskrivelse Terminator Coax Connector Adapter, Jack to Plug BNC 93 Ohms Kontaktmateriale Beryllium Copper