2DB52PBRP
CannonCannon
Cannon
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 2DB52PBRP
Producent / Mærke: Cannon
Produkt beskrivelse CONN D-SUB PLUG 52POS R/A
Dataark: 1.2DB52PBRP.pdf2.2DB52PBRP.pdf
RoHs Status Leverandør udefineret / Leverandør udefineret
Lager tilstand 332 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 332 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
10 pcs
  • Besked
Specifikationer for 2DB52PBRP
Varenummer 2DB52PBRP Fabrikant Cannon
Beskrivelse CONN D-SUB PLUG 52POS R/A Blyfri Status / RoHS Status Leverandør udefineret / Leverandør udefineret
Mængde Tilgængelig 332 pcs Datablad 1.2DB52PBRP.pdf2.2DB52PBRP.pdf
Wire Gauge - Spændingsbedømmelse -
Afslutning Solder Shell Size, Connector Layout 3 (DB, B) Double Density
Shell Materiale, Afslut Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium Serie Micro, 2D
Emballage - Andre navne 096261-0077
Driftstemperatur - Antal rækker 3
Antal positioner 52 Monteringstype Through Hole, Right Angle
Materiale Brandbarhed Rating - Blyfri Status / RoHS Status Vendor undefined / Vendor undefined
Ingress Protection - Boligmateriale Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled
Flange Feature Mating Side, Female Screwlock (4-40) Funktioner -
Detaljeret beskrivelse 52 Position D-Sub, Double Density Plug, Male Pins Connector Nuværende vurdering -
Kontakt type Signal Kontaktmateriale Copper Alloy
Kontaktformular - Kontakt Afslut tykkelse -
Kontakt Afslut Gold Tilslutningstype Plug, Male Pins
Connector Style D-Sub, Double Density Farve -
Tilbagestillet afstand -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
2DB52P-F0
2DB52P-F0
producenter: Cannon
Beskrivelse: MICRO DB 52POS PIN
På lager: 2137 pcs
Hent: 2DB52P-F0.pdf
RFQ
2DB1697-13
2DB1697-13
producenter: Diodes Incorporated
Beskrivelse: TRANS PNP 12V 2A SOT89-3
På lager: 606217 pcs
Hent: 2DB1697-13.pdf
RFQ
2DB52PBR
2DB52PBR
producenter: Cannon
Beskrivelse: CONN D-SUB PLUG 52POS R/A
På lager: 550 pcs
Hent: 2DB52PBR.pdf
2DB52S
2DB52S
Beskrivelse: CONN D-SUB RCPT 52POS PNL MNT