2DB52S-F0
CannonCannon
Cannon
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 2DB52S-F0
Producent / Mærke: Cannon
Produkt beskrivelse MICRO DB 52POS SKT
Dataark: 1.2DB52S-F0.pdf2.2DB52S-F0.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Besked
Specifikationer for 2DB52S-F0
Varenummer 2DB52S-F0 Fabrikant Cannon
Beskrivelse MICRO DB 52POS SKT Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2396 pcs Datablad 1.2DB52S-F0.pdf2.2DB52S-F0.pdf
Shell Finish Thickness - Serie Micro, 2D
Emballage Bulk Andre navne 096262-0001
2DB-52SF0
2DB52SF0
I2DB-52SF0
I2DB-52SF0-ND
Driftstemperatur -55°C ~ 85°C Antal rækker 3
Antal positioner 52 Bemærk Contacts Not Included
Monteringstype Free Hanging (In-Line) Parring cykler -
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Funktioner -
Dielektrisk materiale Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled Detaljeret beskrivelse Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub, Double Density Connector 52 Position