DAM15SNM
Produkt oversigt
Varenummer: DAM15SNM
Producent / Mærke: Cannon
Produkt beskrivelse CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Lager tilstand 460 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 460 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Besked
Specifikationer for DAM15SNM
Varenummer DAM15SNM Fabrikant Cannon
Beskrivelse CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 460 pcs Datablad
Wire Gauge 20-28 AWG Spændingsbedømmelse -
Afslutning Solder Cup Shell Size, Connector Layout 2 (DA, A)
Shell Materiale, Afslut Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium Serie D*M
Emballage Bulk Andre navne IDAM15SNM
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C Antal rækker 2
Antal positioner 15 Monteringstype Panel Mount
Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0 Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection - Boligmateriale Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Funktioner -
Detaljeret beskrivelse 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Nuværende vurdering 7.5A
Kontakt type Signal Kontaktmateriale Copper Alloy
Kontaktformular Machined Kontakt Afslut tykkelse Flash
Kontakt Afslut Gold Tilslutningstype Receptacle, Female Sockets
Connector Style D-Sub Farve Black
Tilbagestillet afstand -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
DAM15SNMK52
DAM15SNMK52
producenter: Cannon
Beskrivelse: CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
På lager: 415 pcs
Hent: DAM15SNMK52.pdf
RFQ
DAM15SNMBK52
DAM15SNMBK52
producenter: Cannon
På lager: 419 pcs
Hent: DAM15SNMBK52.pdf
RFQ
DAM15SN
DAM15SN
Beskrivelse: CONN D-SUB RCPT 15POS VERT SLDR
På lager: 6198 pcs
Hent: DAM15SN.pdf
DAM15SNMB77
DAM15SNMB77
På lager: 466 pcs
Hent:
DAM15SNPG
DAM15SNPG
Beskrivelse: CONN D-SUB RCPT 15POS
På lager: 6841 pcs
Hent:
DAM15SNMB
DAM15SNMB
På lager: 516 pcs
DAM15SNK126
DAM15SNK126
Beskrivelse: CONN D-SUB RCPT 15P PNL MNT SLDR
Hent: DAM15SNK126.pdf
DAM15SNMF225
DAM15SNMF225
Beskrivelse: DSUB 15 F SOD G NM SS
På lager: 578 pcs
DAM15SNA197
DAM15SNA197
Hent: DAM15SNA197.pdf
producenter: Amphenol FCI
Beskrivelse: CONN DSUB RCPT 15POS STR SLD CUP
Hent: DAM15SN.pdf
DAM15SMA101
DAM15SMA101