DAM15SNMB77
Produkt oversigt
Varenummer: DAM15SNMB77
Producent / Mærke: Cannon
Produkt beskrivelse CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Lager tilstand 466 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 466 pcs
  • Besked
Specifikationer for DAM15SNMB77
Varenummer DAM15SNMB77 Fabrikant Cannon
Beskrivelse CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 466 pcs Datablad
Wire Gauge 20-28 AWG Spændingsbedømmelse -
Afslutning Solder Cup Shell Size, Connector Layout 2 (DA, A)
Shell Materiale, Afslut Brass, Gold Plated Serie D*M
Emballage Bulk Andre navne IDAM15SNMB77
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C Antal rækker 2
Antal positioner 15 Monteringstype Panel Mount
Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0 Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection - Boligmateriale Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Funktioner -
Detaljeret beskrivelse 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Nuværende vurdering 7.5A
Kontakt type Signal Kontaktmateriale Copper Alloy
Kontaktformular Machined Kontakt Afslut tykkelse 50.0µin (1.27µm)
Kontakt Afslut Gold Tilslutningstype Receptacle, Female Sockets
Connector Style D-Sub Farve Black
Tilbagestillet afstand -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
DAM15SNMF225
DAM15SNMF225
producenter: Cannon
Beskrivelse: DSUB 15 F SOD G NM SS
På lager: 578 pcs
Hent:
RFQ
DAM15SN
DAM15SN
producenter: Amphenol FCI
Beskrivelse: CONN DSUB RCPT 15POS STR SLD CUP