DAMAF15S
Produkt oversigt
Varenummer: DAMAF15S
Producent / Mærke: Cannon
Produkt beskrivelse CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for DAMAF15S
Varenummer DAMAF15S Fabrikant Cannon
Beskrivelse CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3869 pcs Datablad
Wire Gauge - Spændingsbedømmelse -
Afslutning Crimp Shell Size, Connector Layout 2 (DA, A)
Shell Materiale, Afslut Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serie D*MA
Emballage Bulk Andre navne DAMAF15SPG
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C Antal rækker 2
Antal positioner 15 Monteringstype Panel Mount
Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0 Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection - Boligmateriale Thermoplastic
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Funktioner -
Detaljeret beskrivelse 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Nuværende vurdering 7.5A
Kontakt type Signal Kontaktmateriale Copper Alloy
Kontaktformular - Kontakt Afslut tykkelse -
Kontakt Afslut Gold Tilslutningstype Receptacle, Female Sockets
Connector Style D-Sub Farve Black
Tilbagestillet afstand -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
DAMAF15SF16
DAMAF15SF16
producenter: ITT Cannon, LLC
Beskrivelse: DSUB 15 F CRIMP FLO G ZINC D/C
På lager: 3845 pcs
Hent: DAMAF15SF16.pdf
RFQ
DAMAF15SA183F0
DAMAF15SA183F0
producenter: Cannon
Beskrivelse: DSUB 15 F CRIMP F0 FLO ZINC
På lager: 4854 pcs
Hent:
RFQ
DAMAF15PK87F0
DAMAF15PK87F0
producenter: Cannon
Beskrivelse: DSUB 15 M CRIMP FLOA K87
Hent:
DAMAF15SA156
DAMAF15SA156
Beskrivelse: CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
DAMAF15P
DAMAF15P
producenter: Bel
Beskrivelse: DSUB 15 M CRIMP FLOA G30 ZIN
DAMAF15SF0
DAMAF15SF0
DAMAF15PF0
DAMAF15PF0
Beskrivelse: DSUB 15 M CRIMP F0 FLO ZINC
DAMAF15ST
DAMAF15ST
producenter: Bel
Beskrivelse: DSUB 15 F CRIMP FLOA G30 TIN
DAMAF15S
DAMAF15S
Beskrivelse: DSUB 15 F CRIMP FLOA G30 ZIN