DAMAF15SF16
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DAMAF15SF16
Producent / Mærke: Cannon
Produkt beskrivelse DSUB 15 F CRIMP FLO G ZINC D/C
Dataark: DAMAF15SF16.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for DAMAF15SF16
Varenummer DAMAF15SF16 Fabrikant ITT Cannon, LLC
Beskrivelse DSUB 15 F CRIMP FLO G ZINC D/C Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3845 pcs Datablad DAMAF15SF16.pdf
Spænding - DC Spark Over (Nom) Copper Alloy Spænding -
Type attributter - Afslutning Crimp
Stacking Direction Signal Shell Size - Insert (Konverter Fra) Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
Serie MIL-DTL-24308, D*MA RoHS Status Bulk
Pitch - Connector - Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Antal rækker 2 Antal positioner 15
Monteringstype Panel Mount Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0
Producentens varenummer DAMAF15SF16 Længde - gevinddel under hovedet -
Funktioner Dust Cap Udvidet beskrivelse 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Panel Mount Crimp
Beskrivelse DSUB 15 F CRIMP FLO G ZINC D/C Nuværende bedømmelse (pr. Kontakt) Housing/Shell (Unthreaded)
Nuværende vurdering 7.5A Kontaktformular 2 (DA, A)