DAMAMY15SF0
Produkt oversigt
Varenummer: DAMAMY15SF0
Producent / Mærke: Cannon
Produkt beskrivelse DSUB 15 F CRIMP F0 D FLO ZIN
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for DAMAMY15SF0
Varenummer DAMAMY15SF0 Fabrikant Cannon
Beskrivelse DSUB 15 F CRIMP F0 D FLO ZIN Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6204 pcs Datablad
Shell Size, Connector Layout 2 (DA, A) Shell Materiale, Afslut Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
Shell Finish Thickness - Serie 24308-Style, D*MAM
Emballage Bulk Driftstemperatur -55°C ~ 150°C
Antal rækker 2 Antal positioner 15
Bemærk Contacts Not Included Monteringstype Panel Mount
Parring cykler - Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection - Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Funktioner - Dielektrisk materiale Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Detaljeret beskrivelse Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub Connector 15 Position Kontakt type Signal