DAMAMY26S
Produkt oversigt
Varenummer: DAMAMY26S
Producent / Mærke: Cannon
Produkt beskrivelse CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT
Dataark: DAMAMY26S.pdf
  • Besked
Specifikationer for DAMAMY26S
Varenummer DAMAMY26S Fabrikant Cannon
Beskrivelse CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1316 pcs Datablad DAMAMY26S.pdf
Wire Gauge - Spændingsbedømmelse -
Afslutning Crimp Shell Size, Connector Layout 2 (DA, A) High Density
Shell Materiale, Afslut Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serie 24308-Style, D*MAM
Emballage Bulk Driftstemperatur -55°C ~ 150°C
Antal rækker 3 Antal positioner 26
Monteringstype Panel Mount Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Funktioner - Detaljeret beskrivelse 26 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
Nuværende vurdering 7.5A Kontakt type Signal
Kontaktmateriale Copper Alloy Kontaktformular Machined
Kontakt Afslut tykkelse 50.0µin (1.27µm) Kontakt Afslut Gold
Tilslutningstype Receptacle, Female Sockets Connector Style D-Sub, High Density
Farve Black Tilbagestillet afstand -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
DAMAMY26SFO
DAMAMY26SFO
producenter: Cannon
Beskrivelse: DSUB 26 F CRIMP D FL G50 ZI FO