DAMM15PDNMB
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DAMM15PDNMB
Producent / Mærke: Cannon
Produkt beskrivelse CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Lager tilstand 427 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 427 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Besked
Specifikationer for DAMM15PDNMB
Varenummer DAMM15PDNMB Fabrikant ITT Cannon, LLC
Beskrivelse CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 427 pcs Datablad
Spænding - DC Spark Over (Nom) Copper Alloy Spænding -
Type attributter - Afslutning Solder
Stacking Direction Signal Shell Size - Insert (Konverter Fra) Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium
Serie MIL-DTL-24308, D*MM RoHS Status Bulk
Pitch - Connector - Driftstemperatur -55°C ~ 150°C
Antal rækker 2 Antal positioner 15
Monteringstype Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0
Producentens varenummer DAMM15PDNMB Længde - gevinddel under hovedet -
Funktioner Mounting Brackets Udvidet beskrivelse 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Panel Mount, Through Hole, Right Angle Solder
Beskrivelse CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER Nuværende bedømmelse (pr. Kontakt) Housing/Shell (Unthreaded)
Nuværende vurdering 7.5A Kontaktformular 2 (DA, A)
Kontakt Afslut tykkelse Gold Tilslutning af forbindelse D-Sub
Tilslutningstype Plug, Male Pins Farve Black
Kabelåbning Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) Kabeldiameter 50µin (1.27µm)
Tilbagestillet afstand Machined
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
DAMM15PDK75
DAMM15PDK75
producenter: Cannon
Beskrivelse: CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
På lager: 2969 pcs
Hent:
RFQ
DAMM15PEK87
DAMM15PEK87
producenter: Cannon
Beskrivelse: CONN D-SUB PLUG 15P PNL MNT SLDR
På lager: 3861 pcs
Hent: DAMM15PEK87.pdf
RFQ
DAMM15PD
DAMM15PD
Beskrivelse: DSUB 15 M PCB R/A G50 ZINC
Hent:
DAMM15PCK87
DAMM15PCK87
DAMM15PDNMBK52
DAMM15PDNMBK52
producenter: ITT Cannon, LLC