DAMM15PENMB
CannonCannon
Cannon
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DAMM15PENMB
Producent / Mærke: Cannon
Produkt beskrivelse CONN D-SUB PLUG 15P PNL MNT SLDR
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for DAMM15PENMB
Varenummer DAMM15PENMB Fabrikant Cannon
Mængde Tilgængelig 3413 pcs Datablad
Wire Gauge - Spændingsbedømmelse -
Afslutning Solder Shell Size, Connector Layout 2 (DA, A)
Shell Materiale, Afslut Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium Serie 24308-Style, D*MM
Emballage Bulk Driftstemperatur -55°C ~ 150°C
Antal rækker 2 Antal positioner 15
Monteringstype Panel Mount, Through Hole Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Funktioner - Detaljeret beskrivelse 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Nuværende vurdering 7.5A Kontakt type Signal
Kontaktmateriale Copper Alloy Kontaktformular Machined
Kontakt Afslut tykkelse 50.0µin (1.27µm) Kontakt Afslut Gold
Tilslutningstype Plug, Male Pins Connector Style D-Sub
Farve Black Tilbagestillet afstand -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
DAMM15PDK87
DAMM15PDK87
producenter: Cannon
Beskrivelse: CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER