DAMMN15P
Produkt oversigt
Varenummer: DAMMN15P
Producent / Mærke: Cannon
Produkt beskrivelse CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT
  • Besked
Specifikationer for DAMMN15P
Varenummer DAMMN15P Fabrikant Cannon
Beskrivelse CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3512 pcs Datablad
Wire Gauge 20-28 AWG Spændingsbedømmelse -
Afslutning Solder Cup Shell Size, Connector Layout 2 (DA, A)
Shell Materiale, Afslut Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serie 24308-Style, D*MM
Emballage Bulk Driftstemperatur -55°C ~ 150°C
Antal rækker 2 Antal positioner 15
Monteringstype Panel Mount Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Funktioner Board Lock Detaljeret beskrivelse 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Nuværende vurdering 7.5A Kontakt type Signal