DAMMN15SN
Produkt oversigt
Varenummer: DAMMN15SN
Producent / Mærke: Cannon
Produkt beskrivelse CONN D-SUB RCPT 15P PNL MNT SLDR
Dataark: DAMMN15SN.pdf
  • Besked
Specifikationer for DAMMN15SN
Varenummer DAMMN15SN Fabrikant Cannon
Beskrivelse CONN D-SUB RCPT 15P PNL MNT SLDR Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3007 pcs Datablad DAMMN15SN.pdf
Wire Gauge - Spændingsbedømmelse -
Afslutning Solder Shell Size, Connector Layout 2 (DA, A)
Shell Materiale, Afslut Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serie 24308-Style, D*MM
Emballage Bulk Driftstemperatur -55°C ~ 150°C
Antal rækker 2 Antal positioner 15
Monteringstype Panel Mount, Through Hole Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Funktioner Board Lock Detaljeret beskrivelse 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Nuværende vurdering 7.5A Kontakt type Signal