DAMMP15PJ
Produkt oversigt
Varenummer: DAMMP15PJ
Producent / Mærke: Cannon
Produkt beskrivelse CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
  • Besked
Specifikationer for DAMMP15PJ
Varenummer DAMMP15PJ Fabrikant Cannon
Beskrivelse CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2485 pcs Datablad
Wire Gauge - Spændingsbedømmelse -
Afslutning Solder Shell Size, Connector Layout 2 (DA, A)
Shell Materiale, Afslut Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serie 24308-Style, D*MM
Emballage Bulk Driftstemperatur -55°C ~ 150°C
Antal rækker 2 Antal positioner 15
Monteringstype Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Boligmateriale Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) Flange Feature Board Side (4-40)
Funktioner Mounting Brackets Detaljeret beskrivelse 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Nuværende vurdering 7.5A Kontakt type Signal