DAMMP15S
Produkt oversigt
Varenummer: DAMMP15S
Producent / Mærke: Cannon
Produkt beskrivelse CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
  • Besked
Specifikationer for DAMMP15S
Varenummer DAMMP15S Fabrikant Cannon
Beskrivelse CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2717 pcs Datablad
Wire Gauge - Spændingsbedømmelse -
Afslutning Solder Shell Size, Connector Layout 2 (DA, A)
Shell Materiale, Afslut Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serie 24308-Style, D*MM
Emballage Bulk Driftstemperatur -55°C ~ 150°C
Antal rækker 2 Antal positioner 15
Monteringstype Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Boligmateriale Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) Flange Feature Board Side (4-40)
Funktioner Mounting Brackets Detaljeret beskrivelse 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Nuværende vurdering 7.5A Kontakt type Signal
Kontaktmateriale Copper Alloy Kontaktformular Machined
Kontakt Afslut tykkelse 50.0µin (1.27µm) Kontakt Afslut Gold
Tilslutningstype Receptacle, Female Sockets Connector Style D-Sub
Farve Black Tilbagestillet afstand -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
DAMMP15SF
DAMMP15SF
producenter: Cannon
Beskrivelse: CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
På lager: 2137 pcs
Hent:
RFQ
DAMMP3C3PJ
DAMMP3C3PJ
producenter: Cannon
Beskrivelse: CONN D-SUB PLUG 3POS R/A SOLDER
På lager: 1473 pcs
Hent:
RFQ
DAMMP15SFF225
DAMMP15SFF225
DAMMP11X1PP
DAMMP11X1PP
Beskrivelse: CONN D-SUB PLUG 11POS R/A SOLDER
DAMMP15PF
DAMMP15PF
Beskrivelse: CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
DAMMP15SJA197
DAMMP15SJA197
DAMMP15SJ
DAMMP15SJ