DBMA25SNM
Produkt oversigt
Varenummer: DBMA25SNM
Producent / Mærke: Cannon
Produkt beskrivelse CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Besked
Specifikationer for DBMA25SNM
Varenummer DBMA25SNM Fabrikant Cannon
Beskrivelse CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1409 pcs Datablad
Wire Gauge 20-28 AWG Spændingsbedømmelse -
Afslutning Crimp Shell Size, Connector Layout 3 (DB, B)
Shell Materiale, Afslut Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium Serie D*MA
Emballage Bulk Andre navne IDBMA25SNM
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C Antal rækker 2
Antal positioner 25 Monteringstype Panel Mount
Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0 Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection - Boligmateriale Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Funktioner -
Detaljeret beskrivelse 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Nuværende vurdering 7.5A