DBMA25SNMBF0
CannonCannon
Cannon
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DBMA25SNMBF0
Producent / Mærke: Cannon
Produkt beskrivelse DSUB 25 F CRIMP
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Besked
Specifikationer for DBMA25SNMBF0
Varenummer DBMA25SNMBF0 Fabrikant Cannon
Beskrivelse DSUB 25 F CRIMP Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1436 pcs Datablad
Shell Size, Connector Layout 3 (DB, B) Shell Materiale, Afslut Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium
Shell Finish Thickness - Serie D*MA
Emballage Bulk Andre navne IDBMA25SNMBF0
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C Antal rækker 2
Antal positioner 25 Bemærk Contacts Not Included
Monteringstype Free Hanging (In-Line) Parring cykler 200
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Funktioner -
Dielektrisk materiale Thermoplastic Detaljeret beskrivelse Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub Connector 25 Position
Kontakt type Signal Tilslutningstype Receptacle for Female Contacts
Connector Style D-Sub Farve -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
DBMA25SK126
DBMA25SK126
producenter: Cannon
Beskrivelse: CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT
På lager: 3093 pcs
Hent:
RFQ
DBMA25SNMBK47F0
DBMA25SNMBK47F0
producenter: Cannon
Beskrivelse: DSUB 25 F CRIMP
På lager: 894 pcs
Hent:
RFQ
DBMA25SNM
DBMA25SNM