CPPFXC4T-A7BD-121.5PD
Cardinal ComponentsCardinal Components
Cardinal Components
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CPPFXC4T-A7BD-121.5PD
Producent / Mærke: Cardinal Components
Produkt beskrivelse OSC XO 121.50MHZ CMOS PC PIN
Dataark: CPPFXC4T-A7BD-121.5PD.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
300 pcs
  • Besked
Specifikationer for CPPFXC4T-A7BD-121.5PD
Varenummer CPPFXC4T-A7BD-121.5PD Fabrikant Cardinal Components
Beskrivelse OSC XO 121.50MHZ CMOS PC PIN Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 12766 pcs Datablad CPPFXC4T-A7BD-121.5PD.pdf
Spænding - Supply 5V Type XO (Standard)
Størrelse / Dimension 0.520" L x 0.520" W (13.20mm x 13.20mm) Serie FIPO™ CPPFX
Vurderinger - Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 8-DIP (0.300", 7.62mm), 4 Leads Produktion CMOS
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) 0.220" (5.60mm) Fungere Standby (Power Down)
Frekvensstabilitet ±20ppm Frekvens 121.5MHz
Detaljeret beskrivelse 121.5MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 5V Standby (Power Down) 8-DIP (0.300", 7.62mm), 4 Leads Strøm - Forsyning (Max) 45mA
Strøm - Forsyning (Deaktiver) (Max) 50µA Base Resonator Crystal
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
CPPFXC5-A7BD-1.8TS
CPPFXC5-A7BD-1.8TS
producenter: Cardinal Components
Beskrivelse: OSC XO 1.80MHZ CMOS SMD
På lager: 14250 pcs
Hent: CPPFXC5-A7BD-1.8TS.pdf
RFQ
CPPFXC5-A7BD-1.26TS
CPPFXC5-A7BD-1.26TS
Beskrivelse: OSC XO 1.26MHZ CMOS SMD
På lager: 12715 pcs
Hent: CPPFXC5-A7BD-1.26TS.pdf
RFQ
CPPE9
CPPE9
Beskrivelse: OSC PROG PECL 3.3V 50PPM EN/DS