CPPFXC5-A7BD-1.34TS
Produkt oversigt
Varenummer: CPPFXC5-A7BD-1.34TS
Producent / Mærke: Cardinal Components
Produkt beskrivelse OSC XO 1.34MHZ CMOS SMD
Dataark: CPPFXC5-A7BD-1.34TS.pdf
  • Besked
Specifikationer for CPPFXC5-A7BD-1.34TS
Varenummer CPPFXC5-A7BD-1.34TS Fabrikant Cardinal Components
Beskrivelse OSC XO 1.34MHZ CMOS SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 13111 pcs Datablad CPPFXC5-A7BD-1.34TS.pdf
Spænding - Supply 5V Type XO (Standard)
Størrelse / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serie FIPO™ CPPFX
Vurderinger - Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 4-SMD, No Lead Produktion CMOS
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) 0.051" (1.30mm) Fungere Enable/Disable
Frekvensstabilitet ±20ppm Frekvens 1.34MHz
Detaljeret beskrivelse 1.34MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Strøm - Forsyning (Max) 45mA