CPPFXC5L-A7BD-62.208PD
Cardinal ComponentsCardinal Components
Cardinal Components
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CPPFXC5L-A7BD-62.208PD
Producent / Mærke: Cardinal Components
Produkt beskrivelse OSC XO 62.208MHZ CMOS SMD
Dataark: CPPFXC5L-A7BD-62.208PD.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
300 pcs
  • Besked
Specifikationer for CPPFXC5L-A7BD-62.208PD
Varenummer CPPFXC5L-A7BD-62.208PD Fabrikant Cardinal Components
Beskrivelse OSC XO 62.208MHZ CMOS SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 11434 pcs Datablad CPPFXC5L-A7BD-62.208PD.pdf
Spænding - Supply 3.3V Type XO (Standard)
Størrelse / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serie FIPO™ CPPFX
Vurderinger - Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 4-SMD, No Lead Produktion CMOS
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) 0.051" (1.30mm) Fungere Standby (Power Down)
Frekvensstabilitet ±20ppm Frekvens 62.208MHz
Detaljeret beskrivelse 62.208MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Strøm - Forsyning (Max) 25mA