CPPFXC5LT-A7BD-100.0PD
Produkt oversigt
Varenummer: CPPFXC5LT-A7BD-100.0PD
Producent / Mærke: Cardinal Components
Produkt beskrivelse OSC XO 100.000MHZ CMOS SMD
Dataark: CPPFXC5LT-A7BD-100.0PD.pdf
  • Besked
Specifikationer for CPPFXC5LT-A7BD-100.0PD
Varenummer CPPFXC5LT-A7BD-100.0PD Fabrikant Cardinal Components
Beskrivelse OSC XO 100.000MHZ CMOS SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 11534 pcs Datablad CPPFXC5LT-A7BD-100.0PD.pdf
Spænding - Supply 3.3V Type XO (Standard)
Størrelse / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serie FIPO™ CPPFX
Vurderinger - Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 4-SMD, No Lead Produktion CMOS
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) 0.051" (1.30mm) Fungere Standby (Power Down)
Frekvensstabilitet ±20ppm Frekvens 100MHz
Detaljeret beskrivelse 100MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Strøm - Forsyning (Max) 25mA