CPPFXC5Z-A7BD-1.4TS
Cardinal ComponentsCardinal Components
Cardinal Components
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CPPFXC5Z-A7BD-1.4TS
Producent / Mærke: Cardinal Components
Produkt beskrivelse OSC XO 1.40MHZ CMOS SMD
Dataark: CPPFXC5Z-A7BD-1.4TS.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
300 pcs
  • Besked
Specifikationer for CPPFXC5Z-A7BD-1.4TS
Varenummer CPPFXC5Z-A7BD-1.4TS Fabrikant Cardinal Components
Beskrivelse OSC XO 1.40MHZ CMOS SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 11722 pcs Datablad CPPFXC5Z-A7BD-1.4TS.pdf
Spænding - Supply 5V Type XO (Standard)
Størrelse / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serie FIPO™ CPPFX
Vurderinger - Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 4-SMD, No Lead Produktion CMOS
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) 0.051" (1.30mm) Fungere Enable/Disable
Frekvensstabilitet ±20ppm Frekvens 1.4MHz
Detaljeret beskrivelse 1.4MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Strøm - Forsyning (Max) 45mA