CDBA2100-G
Comchip TechnologyComchip Technology
CDBA2100-G Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CDBA2100-G
Producent / Mærke: Comchip Technology
Produkt beskrivelse DIODE SCHOTTKY 100V 2A DO214AC
Dataark: CDBA2100-G.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
5000 pcs
10000 pcs
  • Besked
Specifikationer for CDBA2100-G
Varenummer CDBA2100-G Fabrikant Comchip Technology
Beskrivelse DIODE SCHOTTKY 100V 2A DO214AC Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 786980 pcs Datablad CDBA2100-G.pdf
Spænding - Videresend (Vf) (Max) @ Hvis 850mV @ 2A Spænding - DC-omvendt (Vr) (Max) 100V
Leverandør Device Package DO-214AC (SMA) Fart Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie - Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde DO-214AC, SMA Andre navne 641-1094-2
CDBA2100G
Driftstemperatur - Junction 125°C (Max) Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Diodetype Schottky Detaljeret beskrivelse Diode Schottky 100V 2A Surface Mount DO-214AC (SMA)
Nuværende - Reverse Lækage @ Vr 500µA @ 100V Nuværende - Gennemsnitlig Rectified (Io) 2A