CDBA2100LR-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
CDBA2100LR-HF Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CDBA2100LR-HF
Producent / Mærke: Comchip Technology
Produkt beskrivelse DIODE SCHOTTKY 100V 2A DO214AC
Dataark: CDBA2100LR-HF.pdf
  • Besked
Specifikationer for CDBA2100LR-HF
Varenummer CDBA2100LR-HF Fabrikant Comchip Technology
Beskrivelse DIODE SCHOTTKY 100V 2A DO214AC Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 724870 pcs Datablad CDBA2100LR-HF.pdf
Spænding - Videresend (Vf) (Max) @ Hvis 750mV @ 2A Spænding - DC-omvendt (Vr) (Max) 100V
Leverandør Device Package DO-214AC (SMA) Fart Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie - Pakke / tilfælde DO-214AC, SMA
Driftstemperatur - Junction -50°C ~ 150°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Diodetype Schottky Detaljeret beskrivelse Diode Schottky 100V 2A Surface Mount DO-214AC (SMA)
Nuværende - Reverse Lækage @ Vr 500µA @ 100V Nuværende - Gennemsnitlig Rectified (Io) 2A
Kapacitans @ Vr, F 30pF @ 4V, 1MHz