CDBC3150LR-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
CDBC3150LR-HF Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CDBC3150LR-HF
Producent / Mærke: Comchip Technology
Produkt beskrivelse DIODE SCHOTTKY 150V 3A DO214AB
Dataark: CDBC3150LR-HF.pdf
  • Besked
Specifikationer for CDBC3150LR-HF
Varenummer CDBC3150LR-HF Fabrikant Comchip Technology
Beskrivelse DIODE SCHOTTKY 150V 3A DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 428951 pcs Datablad CDBC3150LR-HF.pdf
Spænding - Videresend (Vf) (Max) @ Hvis 820mV @ 3A Spænding - DC-omvendt (Vr) (Max) 150V
Leverandør Device Package DO-214AB (SMC) Fart Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie - Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC
Driftstemperatur - Junction -50°C ~ 175°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Diodetype Schottky Detaljeret beskrivelse Diode Schottky 150V 3A Surface Mount DO-214AB (SMC)
Nuværende - Reverse Lækage @ Vr 500µA @ 150V Nuværende - Gennemsnitlig Rectified (Io) 3A
Kapacitans @ Vr, F 250pF @ 4V, 1MHz