CDBC3200-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
CDBC3200-HF Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CDBC3200-HF
Producent / Mærke: Comchip Technology
Produkt beskrivelse DIODE SCHOTTKY 200V 3A DO214AB
Dataark: CDBC3200-HF.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
3000 pcs
6000 pcs
  • Besked
Specifikationer for CDBC3200-HF
Varenummer CDBC3200-HF Fabrikant Comchip Technology
Beskrivelse DIODE SCHOTTKY 200V 3A DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 527677 pcs Datablad CDBC3200-HF.pdf
Spænding - Videresend (Vf) (Max) @ Hvis 900mV @ 3A Spænding - DC-omvendt (Vr) (Max) 200V
Leverandør Device Package DO-214AB (SMC) Fart Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie - Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC Andre navne 641-1725-2
Driftstemperatur - Junction -50°C ~ 175°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Diodetype Schottky Detaljeret beskrivelse Diode Schottky 200V 3A Surface Mount DO-214AB (SMC)
Nuværende - Reverse Lækage @ Vr 500µA @ 200V Nuværende - Gennemsnitlig Rectified (Io) 3A
Kapacitans @ Vr, F 250pF @ 4V, 1MHz