CDBC5200-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
CDBC5200-HF Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CDBC5200-HF
Producent / Mærke: Comchip Technology
Produkt beskrivelse DIODE SCHOTTKY 200V 5A DO214AB
Dataark: CDBC5200-HF.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
3000 pcs
6000 pcs
  • Besked
Specifikationer for CDBC5200-HF
Varenummer CDBC5200-HF Fabrikant Comchip Technology
Beskrivelse DIODE SCHOTTKY 200V 5A DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 415982 pcs Datablad CDBC5200-HF.pdf
Spænding - Videresend (Vf) (Max) @ Hvis 900mV @ 5A Spænding - DC-omvendt (Vr) (Max) 200V
Leverandør Device Package DO-214AB (SMC) Fart Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie - Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC Andre navne 641-1731-2
CDBC5200-HF-ND
Driftstemperatur - Junction -50°C ~ 175°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Diodetype Schottky Detaljeret beskrivelse Diode Schottky 200V 5A (DC) Surface Mount DO-214AB (SMC)
Nuværende - Reverse Lækage @ Vr 500µA @ 200V Nuværende - Gennemsnitlig Rectified (Io) 5A (DC)
Kapacitans @ Vr, F 380pF @ 4V, 1MHz
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
CDBC5100-G
CDBC5100-G
producenter: Comchip Technology
Beskrivelse: DIODE SCHOTTKY 100V 5A DO214AB
På lager: 409924 pcs
Hent: CDBC5100-G.pdf
RFQ
CDBC520-HF
CDBC520-HF
Beskrivelse: DIODE SCHOTTKY 20V 5A DO214AB