SC50VB160-G
Comchip TechnologyComchip Technology
SC50VB160-G Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SC50VB160-G
Producent / Mærke: Comchip Technology
Produkt beskrivelse RECT BRIDGE GPP 1600V 50A SCVB
Dataark: SC50VB160-G.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for SC50VB160-G
Varenummer SC50VB160-G Fabrikant Comchip Technology
Beskrivelse RECT BRIDGE GPP 1600V 50A SCVB Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6000 pcs Datablad SC50VB160-G.pdf
Spænding - Peak Reverse (Max) 1.6kV Spænding - Videresend (Vf) (Max) @ Hvis 1.1V @ 12.5A
Teknologi Standard Leverandør Device Package SCVB
Serie - Emballage Tray
Pakke / tilfælde 5-Square, SCVB Andre navne 641-1393
Driftstemperatur -55°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype QC Terminal
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Diodetype Three Phase Detaljeret beskrivelse Bridge Rectifier Three Phase Standard 1.6kV QC Terminal SCVB
Nuværende - Reverse Lækage @ Vr 100µA @ 1600V Nuværende - Gennemsnitlig Rectified (Io) 50A
Relaterede produkter
SC50Y103W
SC50Y103W
producenter: Advanced Sensors / Amphenol
Beskrivelse: THERMISTOR NTC 10KOHM 3690K BEAD
På lager: 23657 pcs
Hent: SC50Y103W.pdf
RFQ
SC50G503W
SC50G503W
Beskrivelse: THERMISTOR NTC 50KOHM 4252K BEAD
På lager: 25058 pcs
Hent: SC50G503W.pdf
RFQ
SC50G104V
SC50G104V
Beskrivelse: THERM NTC 100KOHM 4252K BEAD
Hent: SC50G104V.pdf
SC50G104W
SC50G104W
Hent: SC50G104W.pdf
SC50Y503V
SC50Y503V
Beskrivelse: THERMISTOR NTC 50KOHM BEAD
Hent: SC50Y503V.pdf
SC50G503V
SC50G503V
Hent: SC50G503V.pdf
SC50Y104V
SC50Y104V
Hent: SC50Y104V.pdf
SC50Y103V
SC50Y103V
Hent: SC50Y103V.pdf
SC50Y104W
SC50Y104W
Hent: SC50Y104W.pdf
SC50F502W
SC50F502W
Beskrivelse: THERMISTOR NTC 5KOHM 3969K BEAD
Hent: SC50F502W.pdf
SC50VB80-G
SC50VB80-G
producenter: Comchip Technology
Beskrivelse: RECT BRIDGE GPP 800V 50A SCVB